Lumină cu LED pentru sistem magnetic subțire de lumină pe șină VIDEX VL-TRMS-LD16B Negru
63,54 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Dată estimată de livrare: joi 9. aprilie – marți 14. aprilie
În stoc
În stoc
Informații suplimentare
| Unghiul fasciculului | 90° |
|---|---|
| Locul de aplicare | de interior |
| Curent nominal | 250 mA |
| Cicluri de pornire/oprire | 20000 |
| Reglabil | nu |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 26 mm |
| Lăţime | 236 mm |
| Adâncime | 24 mm |
| Tehnologie | LED |
| Greutate netă unitară | 145 g |
| CRI Min | Ra 90 |
| CRI Max | Ra 95 |
| Interfață de intrare | Bara colectoare cu 2 fire |
| Material difuzor | Policarbonat (PC) |
| Materialul carcasei | Aliaj de aluminiu |
Produse similare
Corp de iluminat tip downlight cu LED VIDEX-DOWNLIGHT-LED-DLBS-124-12W-NW
29,33 lei TVA inclus
Corp de iluminat tip downlight cu LED VIDEX-DOWNLIGHT-LED-DLBS-064-6W-NW
16,22 lei TVA inclus
