Lumină LED pentru sistem magnetic subțire de lumină pe șină VIDEX VL-TRMS-LD430B Negru
50,96 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Informații suplimentare
| Unghiul fasciculului | 110° |
|---|---|
| Locul de aplicare | de interior |
| Curent nominal | 250 mA |
| Cicluri de pornire/oprire | 20000 |
| Reglabil | nu |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 25 mm |
| Lăţime | 300 mm |
| Adâncime | 24 mm |
| Tehnologie | LED |
| Greutate netă unitară | 140 g |
| CRI Min | Ra 90 |
| CRI Max | Ra 95 |
| Interfață de intrare | Bara colectoare cu 2 fire |
| Material difuzor | Policarbonat (PC) |
| Materialul carcasei | Aliaj de aluminiu |
