Bec LED creșterea plantelor VIDEX-E27-A60-8W-FITO
În stoc
În stoc
| Model | A60 |
|---|---|
| Puterea în modul pornit (Pon) | 8 W |
| Temperatura culorii | 1200K (bicolor) |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea nominală, frecvența | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Unghiul fasciculului | 360° |
| Locul de aplicare | interior |
| Curent nominal | 70 mA |
| Indice redare culori | Ra > 40 |
| Durată de viaţă | 20000 h |
| Cicluri de pornire/oprire | 20000 |
| Fluxul luminos util lumină | într-o sferă (360°) |
| Protecţie | IP20 |
| Garanţie | 2 ani |
| Interval temp funcționare | -20° +40°C |
| Reglabil | nu |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 105 mm |
| Lăţime | 60 mm |
| Adâncime | 60 mm |
| Densitate flux fotoni | 14 umol/s |
| Factor de putere (PF) | 0.5 |
| Sursă lumină direct/nedirec | NDLS |
| Sursă lumină rețea/indep | MLS |
| Lumină culoare reglabilă | – |
| Factor de supraviețuire | 0.9 |
| Coordonate cromaticitate (x) | 0.485 |
| Coordonate cromaticitate (y) | 0.427 |
| Valoarea indice redare R9 | 36 |
| Factorul de menținere flux | ≥94.8% |