Corp de iluminat spot încastrat VIDEX pentru lampă GX53 VL-SPF27R-W
17,38 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Dată estimată de livrare: luni 18. mai – sâmbătă 23. mai
În stoc
În stoc
Informații suplimentare
| Locul de aplicare | de interior |
|---|---|
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 30 mm |
| Lăţime | 108 mm |
| Adâncime | 108 mm |
| Greutate netă unitară | 200 g |
| Interfață de intrare | Bloc terminal |
| Materialul carcasei | Aluminiu |
Produse similare
Corp de iluminat bilateral pentru fațadă VIDEX-2XGU10-BRUNO-GRAY
139,48 lei TVA inclus
