Panou LED încastrat VIDEX-PANEL-LED-36W-PB364W-NW
92,14 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Informații suplimentare
| Unghiul fasciculului | 160° |
|---|---|
| Locul de aplicare | de interior |
| Curent nominal | 230 mA |
| Cicluri de pornire/oprire | 20000 |
| Reglabil | nu |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 595 mm |
| Lăţime | 595 mm |
| Adâncime | 28 mm |
| Tehnologie | LED |
| CRI Min | Ra 80 |
| CRI Max | Ra 89 |
| Dimensiune standard | 60 x 60 cm |
| Interfață de intrare | Bloc terminal |
| Material difuzor | Polistiren (PS) |
| Materialul carcasei | Aliaj de fier |
| Greutate netă unitară | 1.31kg х2 |
Produse similare
Rama montată pe suprafață VIDEX-LED-PANEL-SURFACE-MOUNTED-FRAME-6060
47,22 lei TVA inclus
Set de panouri LED pentru copertină VIDEX-LED-PANEL-CANOPY-SUSPENSION-SET
30,37 lei TVA inclus
