Corp de iluminat bilateral pentru fațadă VIDEX-2XE27-PORTER-GRAY
148,93 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Informații suplimentare
| Soclu | E27 x2 |
|---|---|
| Tensiunea nominală, frecvența | AC 220-240 V, 50/60 Hz |
| Locul de aplicare | exterior |
| Protecţie | IP54 |
| Garanţie | 2 ani |
| Interval temp funcționare | -25° +50°C |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 300 mm |
| Lăţime | 108 mm |
| Adâncime | 165 mm |
| Putere maximă | Max 50W x2 |
| Loc de instalare | Perete |
| Culoare carcasă | Gri |
| Interfață de intrare | Bloc terminal |
| Clasa de protecție șocuri | I |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Sursă lumină înlocuibilă | utilizator final |
| Protecţie impact | IK07 |
