Lumină cu LED pentru sistem magnetic subțire de lumină pe șină VIDEX VL-TRMS-LD460B Negru
75,09 lei TVA inclus
Comandă de încă 250,00 lei şi beneficiezi de livrare gratuită!
Dată estimată de livrare: joi 9. aprilie – marți 14. aprilie
În stoc
În stoc
Informații suplimentare
| Unghiul fasciculului | 110° |
|---|---|
| Locul de aplicare | de interior |
| Curent nominal | 500 |
| Cicluri de pornire/oprire | 20000 |
| Reglabil | nu |
| Conținut de mercur | Nu conţine |
| Înălţime | 25 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Adâncime | 24 mm |
| Tehnologie | LED |
| Greutate netă unitară | 260g |
| CRI Min | Ra 90 |
| CRI Max | Ra 95 |
| Interfață de intrare | Bara colectoare cu 2 fire |
| Material difuzor | Policarbonat (PC) |
| Materialul carcasei | Aliaj de aluminiu |
